מתכונים עם חמאה מלוחה

מתכונים עם חמאה מלוחה

אם קניתם חמאה מלוחה כדי למרוח על הלחם בארוחת הבוקר, מהיום תוכלו להוסיף אותה לעוד מאכלים מתוקים וטעימים.

לעוד בלוגים- לחצו כאן.

*חמאה מלוחה היא חמאה רגילה עם מעט יותר מלח.

עוגת בננות עם חמאה מלוחה, עוגת עקיצת החמאה המלוחה, עוגה עם חמאה מלוחה
  • 5/0

חמאה מלוחה היא חמאה הנמצאת בסופר לצד החמאות הרגילות. משתמשים בה בדרך כלל למריחה על לחם והיא טעימה טעימה. כמו כן, היא נפלאה באופן מיוחד גם לעוגת הבננה שלפניכם; יש בה את המתיקות של הבננות עם עקיצת הדבורה של החמאה המלוחה וקראנץ של שוקולד מריר עם אגוזים. קלה להכנה, טעימה טעימה רכה ועסיסית. תתמכרו.

עוגיות כדורי דבש עם חמאה מלוחה
  • 5/0

עוגיות דבש עם חמאה מלוחה טעימות וחגיגות. את העוגיות הללו אנחנו מכינות בכל ראש השנה אבל גם בשאר ימות השנה הם מקשטות את שולחן האירוח עם התה או הקפה. אם קניתם בטעות חמאה מלוחה ואתם חושבים מה ניתן לעשות עמה, זהו פתרון נהדר וטעים.

עוגת שוקולד עסיסית עם חמאה מלוחה
  • 5/0

עוגת שוקולד נהדרת וקלה להכנה עם חמאה מלוחה. קניתם בטעות חמאה מלוחה? בפעם הבאה תקנו במיוחד בשביל העוגה הזאת. עוגת שוקולד בחושה עם חמאה מלוחה קלה להכנה ומאוד מתוקה וטעימה.

עוגת לימון בחושה עם חמאה מלוחה
  • 5/0

עוגת לימון עם חמאה מלוחה היא חגיגה אמיתית. עוגה טעימה ונהדרת. אם קניתם בטעות חמאה מלוחה - אחרי שתכינו את עוגת הלימון הנהדרת עם החמאה המלוחה- תקנו במיוחד.

עוגיות עם חמאה מלוחה, עוגיות צורות עם חמאה מלוחה
  • 5/0

את העוגיות הללו אתם חייבים לנסות. עוגיות חמאה מלוחה הם מתוקות וטעימות ועם חמאה מלוחה הנותנת להם עוד טעם נהדר ולא שיגרתי. השתמשו בחותכנים כדי ליצור צורות בבצק או צרו כדורים ומעכו אותם מעט לעיגול עם כף היד או כוס.

שניצל פולני, שניצל עם פירורי לחם וביצה
  • 5/0

אחד השניצלים הקלים להכנה והטעימים ביותר. ככה בדיוק סבתא שלי מוורשה הייתה מכינה ואמא שלה הייתה מכינה. בפולין, עד היום מכינים זאת כך. בארץ רוב השניצלים בנויים שונה. הגעתי לתקן את הטעות.

עוגיות בוהן נהדרות עם חמאה מלוחה
  • 5/0

עוגיות טביעת אגודל הם קלות להכנה ונראות נהדר. ניתן למלא אותם במילויים שונים על פי טעמכם. אם חשבתם מה עוד ניתן להכין עם חמאה מלוחה? לפניכן העוגיות המשגעות הללו הם משלבות בצורה יפה וחכמה טעם נוסף לעוגייה בלי שיתערבב בבלילה.

תגובות והערות: (0)


כתוב תגובה או הערה:

יש להזין שם
יש להזין הערה