עוגות | עוגת מאג | חלבי  

עוגת מאג למשלוחי מנות לפורים ואירועים משמחים

 • רמת קושי:
  קל
 • זמן הכנה כולל:
  30 דקות
 • מספר סועדים:
  5-6
 • צפיות:
  3,065

משלוח מנות עם עוגות במאג, רעיון הכי מיוחד למשלוח מנות. פורים מגיע ואנחנו רוצות לשלוח משלוחי מנות שיהיו טעימים, סטנדרטים אבל עם טוויסט גאוני, שכל מי שיקבל יהיה שמח. הרעיון הוא משלוח מנות ובו לא עוגה גדולה אלה עוגה במאג, הנשאר כמתנה. עם עוגיות סוכר עם סוכריות צבעוניות וממתקים קנויים הקשורים לשמחה וחג שקנינו בחנות ממתקים. בוחרים ממגוון העוגות במאג שבאתר את העוגה במאג שאתם רוצים. קישור בהמשך. משתמשים ברעיון עוגה במאג גם לאירועים חגיגיים.

מרכיבים:
כלים:

*כוסות מאג, כמספר משלוחי המנות - המתאימים לתנור. בדקו כי הם מתאימים לתנור.

**היתרון בעוגות מאג בתנור ולא במיקרוגל, שאפשר לשים הרבה כוסות ולאפות יחד. במיקרוגל יש צורך לשים אחד אחד. אבל, אם אתם אופים את העוגה במיקרוגל, בדקו כי הכוס מתאימה למיקרוגל.

*מיקסר + וו גיטרה.

*כד מזיגה.

*כוסות וכפות מדידה.

משקל מטבח.

הוראות הכנה:

1 בוחרים מתכון מעוגות המאג שבאתר. את כל הכמות מכינים יחד במיקסר או בקערה גדולה.

2 מכפילים כל מרכיב על פי מספר המאגים. למשל אם כתוב 57 גרם חמאה ויש 6 מאגים. מכפילים: 57*6 וממיסים בסיר קטן או במיקרוגל 342 גרם חמאה. וכדומה.

3 בכפיות וכוסות אנחנו לא הכפלנו פשוט שמנו 6 פעמים מכפיות וכוסות המדידה. למשל: 1/3 כוס קמח, שמנו 6 פעמים בקערה. וכך הלאה על פי הוראות המתכון.

4 מזגנו את הבלילה לכד מזיגה. מלאנו כל כוס רק עד החצי. הכנסנו את כל הכוסות, המתאימות לתנור, יחד לתנור, הנחנו במרווחים. חממו תנור מראש על 180 מעלות צ. לכ-10 דקות. אם צריך יותר הוסיפו זמן.

5 מעבירים לרשת קירור עד קירור מוחלט. אנחנו בחרנו קרטון יציב ולא גדול מידי כדי שייתן קונטרה למה שנשים ולא יתקפל. כמו כן שמנו בכל משלוח 2 כפיות צבעוניות. ממתקים על פי גיל הנמען.

6 מקשטים אם רוצים ומעבירים למשלוח המנות.

*בחרו עוגת מאג- למתכונים לחצו כאן. חלבי או פרווה תלוי איזה עוגה תבחרו.

**אנחנו הכנו: קרטון קשיח מרובע, עוגת מאג אחת בכל משלוח (אבל זה כמובן על פי מספר האנשים אליהם אתם רוצים להביא את המשלוח). 2 כפיות מיני צבעוניות, ליצן עם אף סוכריה, ממתק מוקצף בצורת תות שדה, לקקן אבטיח, קשת בענן מבצק סוכר, שני שוקולדים בצורת קלפים, 3 שוקולדים  עם איחולים מתוקים, עוגית סוכר עם סוכריות צבעוניות- למתכון לחצו כאן.

***אנחנו בחרנו בעוגת קלמנטינה במאג- למתכון לחצו כאן.

***לעוד רעיונות למשלוחי מנות לחצו כאן.

תגובות והערות: (0)