עוגת ברבי שיכורה ליום הולדת הכי קלה להכנה

 • רמת קושי:
  קל
 • זמן הכנה כולל:
  24 שעות
 • מספר סועדים:
  11-12
 • צפיות:
  4,394

עוגת ברבי שיכורה היא עוגה לבחורה הבליינית. למרות הקונספט הלא שיגרתי כיום אנחנו פתוחות לכל רעיון. עוגה קלה להכנה ונהדרת שמשמחת את כלת השמחה ואת כל החברים והחברות שהתגנדרו ובאו. אנחנו הכנו אותה מאוד בקלות והקלנו על עצמנו בכך שקנינו 3 תערובות מוכנות להכנת העוגה והקצפת? שיא הקלות והקישוטים? קנויים. כמובן שאתם יכולים ויכולות להכין את העוגות לבד ויהיו גם מתכונים בהמשך. לפניכם עוגה מהממת וקלה להכנה. העוגה היא בגובה 6 קומות אבל כמובן אפשר להכין גם פחות.

מרכיבים:
כלים:

6 תבניות קוטר 22 ס"מ.

מיקסר + וו גיטרה + וו הקצפה. 

בובת ברבי. 

שקית זילוף.

צנטר. 

פלטה מדורגת. 

סכין ליישור עוגות. 

רינג קוטר 20 ס"מ.

5 קשים לשתייה.

כד מדידה.

מעמד לעוגה.

הוראות הכנה:

1 את העוגות כדאי להכין יום לפני. לתת להם להתקרר לגמרי בלי לחץ בטמפרטורת החדר ולהמשיך. אבל כמובן אפשר לאחר שהם התקררו לגמרי. ההכנה לפי ההוראות על עטיפת העוגה ויש להוסיף בדר"כ 3 ביצים L ושמן או חמאה. אנחנו העברנו את התוכן של כל קופסא לכד מדידה וחילקנו חצי וחצי בתבניות.

2 לאחר שהעוגות מוכנות והתקררו: ישרו את כיפת העוגה. עם רינג חתכו את העוגות לקוטר 20 ס"מ. כך שיראו את הקצוות הצבעוניים.

3 הכינו את הקצפת: במיקסר עם וו הקצפה ערבבו קצפת צמחית וסוכר לתערובת אוורירית הוסיפו את הפודינג וניל עד תערובת קשיחה המתאימה לזילוף.

4 הכניסו את כל הקרם או חלק לשקית הזילוף עם צנטר כוכב, באמצע תבנית ההגשה שימו כוכב קצפת והניחו את השכבה הראשונה והחלו לעשות כוכבים בכל קוטר העוגה. הניחו את השכבה השנייה וכך הלאה עד העליונה. אחרי השכבה ה-3. הכניסו קשים הם יחזיקו את העוגה. אחרי השכבה העליונה הכניסו עוד קשים. הכניסו למקרר. במהלך הזילוף אם הקצפת מתרככת הכניסו שוב למיקסר.

5 הכניסו למקרר את העוגה לחצי שעה. על השכבה העליונה אנחנו הכנו קרם חמאה. מתכון בהמשך אבל באמת אין סיבה לא להשתמש בקצפת גם לשכבה העליונה.

6 צרו את הקיא: את הקרם מרחו אותו לאורך העוגה בעזרת כפית. עם הידיים ובעזרת כפית שימו סוכריות צבעוניות לאורך כל קצפת הקרם. לא כדאי לשפוך כי מעט ידבק והרבה יישפך סביב.

7 הניחו את שאר הקישוטים ואת הברבי, כדי שהכל יתקבע במקום. *אנחנו הדבקנו את 3 בקבוקי השתייה ואת בונבוניירת בקבוקי שוקולד במילוי ליקר בעזרת שוקולד לבן מומס. ללא נסיעה, אפשר גם להדביק בקצפת.

8 אם אתם צריכים להסיע את העוגה- העוגה חייבת להיות במקרר מספר שעות. הכל מתקשה ולא זז. אם חוגגים בבית- גם חצי שעה במקרר זה מספיק.

למתכון עוגת קטיפה אדומה - לחצו כאן.

למתכון עוגת קונפטי - לחצו כאן.

לעוגה ורודה פשוט מוסיפים לעוגת ספוג בסיסית צבע ורוד - לחצו כאן.

מתכון לקרם גבינה - לחצו כאן.

תגובות והערות: (0)